Wyszukiwarka

Kategorie

Praca

Aktualne ogłoszenia:

Doradca ds. nieruchomości

Tryb hybrydowy - biuro Warszawa Żoliborz + praca zdalna

(Wynagrodzenie: 6 000 - 22 000 PLN)

Poszukujemy:
Osób kontaktowych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, pozbawionych uprzedzeń, bezpośrednich, ceniących sobie prace w fajnym zespole.

Twój zakres obowiązków:
•    pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy (podpisywanie umów pośrednictwa)
•    utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami,
•    realizacja celów sprzedażowych,
•    zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
•    doradztwo związane z obsługą transakcji,
•    organizacja i monitoring przebiegu transakcji.

Nasze wymagania:
•    potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów
•    zainteresowanie rynkiem nieruchomości (mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej),
•    umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne
•    osiągasz cele jakie sobie stawiasz,
•    posiadasz wysoką kulturę osobistą i doskonałą prezencję
•    komunikatywność,
•    umiejętność pracy w zespole,
•    samodyscyplina, przedsiębiorczość, dojrzałość emocjonalna i dobra organizacja czasu pracy,

To oferujemy:
•    stawiamy na jakość, doświadczenie i profesjonalizm
•    sprzedaż usług najwyższej jakości,
•    wysoki system prowizyjny i i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń,
•    system wsparcia przy każdej transakcji,
•    dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę,
•    pełne wdrożenie do pracy,
•    wsparcie doświadczonych menedżerów,
•    dla agentów osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe dodatkowy benefit w postaci wycieczek zagranicznych,
•    do dyspozycji wspólna przestrzeń biurowa

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na: rekrutacja@annazaremska.com

Do CV prosimy dodać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".